+48 607 596 990

iPhone pokryty złotem

Prestiż, najwyższa jakość wykonania, wyjątkowość – te wszystkie cechy łączy w sobie iPhone 7 pokryty prawdziwym, 24-karatowym złotem. Najnowszy model smartphone’a od firmy Apple jest oryginalnie dostępny w pięciu wariantach – złotym, srebrnym, czarnym, a także w kolorze różowego złota i onyxu. Różnice we wszystkich przypadkach ograniczają się oczywiście wyłącznie do barw, jednak materiały, z których wykonane są poszczególne iPhone’y, są dokładnie takie same. W produkowanej przez nas obudowie na iPhone 7 zmienia się nie tylko kolor, ale przede wszystkim materiał. Oferujemy również pozłacany model iPhone 6. Prawdziwe złoto, którym „otulamy” całego smartphone’a (oczywiście poza ekranem) ma 24 karaty i nadaje iPhone’owi unikalnego charakteru.

iPhone 6 lub 7 pokryte prawdziwym złotem – szyk i luksus w Twojej kieszeni

Telefony już od pewnego czasu stały się ekskluzywnym gadżetem, przez wiele osób traktowanym równie prestiżowo, jak zegarek. Nasz pozłacany iPhone 6 lub 7 wprowadza smartphone’y na niedostępny do tej pory poziom luksusu. Tak samo jak ekskluzywny zegarek, iPhone’a ze złota masz zawsze przy sobie, podczas wszystkich rozmów i spotkań. Pozłacany telefon robi ogromne wrażenie, został wykonany ze szczególną dbałością o każdy detal. Wyjątkowy wygląd to nie wszystko, złoto jest również materiałem bardzo praktycznym i solidnym. Twój złoty iPhone 6 bądź 7, będzie w tej odsłonie doskonałą prezentacją Twojego profesjonalizmu.

Wyjątkowy pomysł na ekskluzywny prezent – iPhone z prawdziwego złota

iPhone pokryty prawdziwym złotem jest prezentem, którego obdarowany nigdy nie zapomni. Niepowtarzalny, pozłacany iPhone 6 lub 7, to podarek wyjątkowy i nietuzinkowy. Piękny, luksusowy, a w dodatku bardzo praktyczny smartphone jest doskonałym pomysłem na prezent dla ważnej osoby. Skontaktuj się z nami i zamów wyjątkowego iPhone’a pokrytego prawdziwym złotem!

Na specjalne zamówienie możemy przygotować dla Ciebie również iPady oraz MacBooki pokryte prawdziwym złotem!