Naprawy

Zbita szybka? Porysowany wyświetlacz? Zniszczony ekran? Obudowa do wymiany? Specjaliści z serwisu iCare w Łodzi z chęcią podejmą się naprawy Państwa sprzętu.

Doświadczona załoga oraz profesjonalny sprzęt, który posiadamy w naszym serwisie iCare w Łodzi, pozwalają nam przeprowadzić nawet najbardziej wymagające naprawy. Nasi technicy mają odpowiednie przygotowanie, a dzięki tysiącom naprawionych urządzeń Apple, mają też cenne doświadczenie, które pomoże im rozwiązać Państwa problemy ze sprzętem Apple. Wykonujemy każdą naprawę, nawet najdelikatniejszych elementów Twojego urządzenia – ekranu czy wyświetlacza.

 

Wiemy, że sprzęt Apple to często coś więcej niż tylko narzędzie pracy. Oddając swój komputer bądź telefon do serwisu iCare w Łodzi, nie musisz się martwić o jego stan. Wypracowane przez naszych serwisantów standardy sprawią, że Twój sprzęt wróci do Ciebie w idealnym stanie technicznym ale także wizualnym. Każdą naprawę urządzeń Apple traktujemy indywidualnie.

Poniżej kilka przykładowych napraw przeprowadzanych w naszym serwisie iCare w Łodzi:

 

 

 

Naprawa sprzętu po zalaniu

Ponadto w naszym serwisie iCare w Łodzi naprawiamy i przywracamy sprawność urządzeniom po zalaniu. Zachowanie sprzętu (MacBooka, iPhona, iPada) po kontakcie z cieczą jest ciężkie do przewidzenia. Czasami zalany wyświetlacz iPhona działa tak, jak gdyby nic się z nim nie stało, innym razem iPad w momencie zalania wyłącza się i nie można go uruchomić. Zawsze w przypadku zalania urządzenia najważniejsze jest szybkie podjęcie działań naprawczych.

Jeżeli przytrafił Ci się nieszczęśliwy wypadek i Twoje urządzenie miało kontakt z wodą lub inną cieczą, jak najszybciej zgłoś się do naszego serwisu iCare w Łodzi. Po dokładnym oczyszczeniu i osuszeniu postaramy się przywrócić sprawność Twoim sprzętom Apple. Jeżeli naprawa nie będzie możliwa postaramy się odzyskać ważne dla Ciebie dane. Naprawiamy wszystkie rodzaje sprzętu – iPhone, iPad, MacBook i inne.

 

 

 

Serwis komputerów stacjonarnych i MacBooków firmy Apple

Serwis iCare w Łodzi świadczy również usługi naprawy komputerów stacjonarnych i MacBooków firmy Apple w zakresie:

  • wymiany dysku, pamięci operacyjnej, zasilaczy, baterii, modułów Wi-Fi, modułów Bluetooth
  • wymiany obudów zarówno w MacBookach jak i komputerach stacjonarnych iMac i MacMini
  • wymiany matrycy
  • naprawy ekranu (szybki, wyświetlacza)
  • regeneracji lub wymiany układów graficznych zintegrowanych z płytą główną
  • czyszczenia matryc w komputerach iMac oraz monitorach firmy Apple.
  • modernizacji komputerów

Podejmujemy się każdej naprawy sprzętu Apple. Jeżeli nie znalazłeś powyżej usługi, która odpowiadałaby Twoim oczekiwaniom, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem iCare w Łodzi. Postaramy się rozwiązać Twój problem.