+48 607 596 990

Serwis Apple – iPhone, iPad, Mac - iCare
Naprawa, pogwarancyjny serwis lub wymiana ekranu oraz innych uszkodzonych części

Łódź, ul. Tuwima 22/26
Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 84
Zakopane, ul. Nowotarska 19, lok. 9

Serwis Apple Łódź

Apple serwis iCare powstał z myślą o entuzjastach produktów firmy Apple, ich potrzebach, wymaganiach i problemach. Ulica Piotrkowska – to miejsce, w którym powstała nasza pierwsza siedziba, z której przeprowadziliśmy się na koniec 2016 roku na Tuwima 22/26. Zakładając pogwarancyjny serwis Apple w Łodzi, postanowiliśmy w jednym miejscu zgromadzić wiedzę na temat technologii Apple oraz wieloletnie doświadczenie w jego serwisowaniu i naprawie, zwłaszcza w wymianie szybki iPhone 6. Nasi pracownicy zajmujący się naprawą sprzętu Apple posiadają odpowiednie przygotowanie praktyczne i merytoryczne. Najwyższej klasy narzędzia, którymi dysponujemy, pozwalają na świadczenie usług takich jak wymiana ekranu w iPhonie na najwyższym poziomie.

Nasz serwis iPhone ma swoje siedziby w Łodzi przy ulicy Tuwima 22/26, w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Narutowicza 84 oraz w Zakopanem przy ulicy Nowotarska 19/lok. 9. W Łodzi bezpośrednio sąsiadujemy z takimi miejscami jak: Dworzec Łódź Fabryczna, ulica Piotrkowska, Galeria Łódzka sprawiają, że dotrzecie do nas na piechotę z zakupów w Galerii, kawy na Piotrkowskiej lub prosto z pociągu.

Serwis Apple iCare w Łodzi posiada największe doświadczenie w dziedzinie diagnostyki oraz napraw komputerów stacjonarnych i laptopów amerykańskiej marki. W naszej pracy wykorzystujemy tylko wysokiej klasy sprzęt. Dzięki niemu kompleksowo zadbamy o Twój komputer stacjonarny lub laptop. Jesteśmy w stanie wymienić całe uszkodzone moduły (matryce, płyty główne, baterie itp.). Oferujemy m.in. wymianę wyświetlacza, naprawę ekranu w iPhone 6, a także wymianę tylnego panelu lub całej obudowy. Wymiana ekranu w iPhone 8 również nie stanowi dla nas żadnego problemu, posiadamy na miejscu wszystkie niezbędne części.

Wszelkie naprawy, serwis i modernizacje wykonujemy tak, by sprzęt jak najszybciej wrócił do właściciela. Nie zapominamy przy tym o dokładności, precyzji i wysokiej jakości świadczonych usług serwisowych, jakich wymaga naprawa iPhone. Dzięki profesjonalizmowi naszych serwisantów oraz tysiącom zadowolonych klientów mamy bardzo wysokie opinie na Google i Facebook. Wskazują one na wysoką jakość oferowanych usług serwisu Apple iCare.

 

 

Masz pytania?

naprawy

Pogwarancyjna naprawa – iPhone, iPad, Mac

Zbita szybka? Porysowany wyświetlacz? Zniszczony ekran? Obudowa do wymiany? Niedziałający komputer? Specjaliści z serwisu iCare w Łodzi z chęcią podejmą się naprawy Państwa sprzętu.

Doświadczona załoga oraz profesjonalny sprzęt, który posiadamy w naszym serwisie Apple iCare w Łodzi, pozwalają nam przeprowadzić nawet najbardziej wymagające naprawy. Nasi technicy mają odpowiednie przygotowanie, a dzięki tysiącom naprawionych urządzeń Apple, mają też cenne doświadczenie, które pomoże im rozwiązać Państwa problemy ze sprzętem Apple. Wykonujemy każdą naprawę, nawet najdelikatniejszych elementów Twojego urządzenia – ekranu czy wyświetlacza.

Wiemy, że sprzęt Apple to często coś więcej niż tylko narzędzie pracy. Oddając swój komputer bądź telefon do serwisu iCare w Łodzi, nie musisz się martwić o jego stan. Wypracowane przez naszych serwisantów standardy sprawią, że Twój sprzęt wróci do Ciebie w idealnym stanie technicznym ale także wizualnym. Każdą naprawę urządzeń Apple traktujemy indywidualnie.

więcej

modernizacje

Naprawa i modernizacja komputerów Apple

Jeżeli czujesz, że Twój komputer nie działa wystarczająco szybko, przynieś go do naszego serwisu. Sprawdzimy co można w nim zmienić aby poprawić jego wydajność. Czasami wystarczy wymiana dysku twardego lub dołożenie dodatkowej kości pamięci, aby komputer lub laptop Apple zyskał drugą młodość.

Podczas całego procesu modernizacji również zwracamy szczególną uwagę na odpowiednie zabezpieczenie Twojego sprzętu, bo wiemy jak ważny dla użytkowników sprzętu Apple jest jego stan wizualny. Oddając sprzęt do serwisu iCare w Łodzi masz pewność, że Twój sprzęt wróci do Ciebie w nienagannym stanie.

Dodatkowo w przypadku wymiany dysku oferujemy możliwość zrobienia kopii zapasowej i przegrania Twoich danych na nowy dysk, dzięki czemu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twoich danych znajdujących się w komputerze lub laptopie podczas modernizacji sprzętu.

Jako nieliczny Serwis Apple Łódź, oferujemy usługę czyszczenia szyb i matryc w komputerach iMac oraz monitorach firmy Apple.

więcej

szkolenia

szkolenia Apple

Zajęcia prowadzone przez najlepszy Serwis Apple Łódź – iCare obejmują dowolną tematykę powiązaną ze sprzętem lub oprogramowaniem Apple. Zainteresowani mają do wyboru szeroką gamę szkoleń, obejmujących między innymi profesjonalne szkolenia Apple, warsztaty praktyczne oraz indywidualnie zajęcia „w cztery oczy”. Prowadzimy warsztaty o różnym poziomie zaawansowania dla różnych grup odbiorców.

Oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych, jak również do firm i instytucji, chcących w maksymalny sposób wykorzystać potencjał rozwiązań oferowanych przez Apple. Szkolenie może zostać zorganizowane w siedzibie firmy lub innym, wskazanym miejscu.

więcej

Artykuły

Naprawa iPhone w Łodzi

Naprawa iPhone 15 kwietnia 2019
Gdzie można naprawić iPhone w Łodzi? Najlepiej naprawić swój iPhone w Łodzi w serwisie iCare na Tuwima 22/26! Trafiło Ci się nieszczęście i twój ulubiony telefon został uszkodzony, zalany itd.? I w końcu zadajesz sobie pytanie gdzie naprawić iPhone w...

Quiz: „Który iPhone najbardziej odpowiada waszym potrzebom?”

Nowości 3 kwietnia 2019
Zastanawiasz się nad zakupem iPhone? Stworzyliśmy dla Ciebie quiz, który pomoże rozwiać wątpliwości! Wypełnij go i sprawdź jaki model iPhone jest dla Ciebie idealny! Pamiętajcie oczywiście, że quiz pełni funkcję poglądową i nie stanowi finalnej informacji o tym co macie...

iCare – Serwis Apple Zakopane!

Nowości 25 lutego 2019
Nowy oddział! Serwis iPhone, iPad, MacBook Zakopane. Już od 15 marca zapraszamy do naszego nowego serwisu Apple w Zakopanem przy ulicy Nowotarskiej 19. Będziemy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18. Wybraliśmy lokal tuż obok Krupówek, aby...

Market

MacBook Pro 13′ 2013 roku

MacBook
Posiadamy na sprzedaż MacBooka Pro 13′ 2013 roku w bardzo ładnym stanie Procesor: 2.6 Dual Core i5 Pamięć: 8 GB (1600mhz) Dysk: 256 SSD Grafika: Intel HD Graphics 4000 1536 MB Cena 3000 PLN Do sprzętu załączamy oryginalną ładowarkę oraz...