Wymiana ekranu dotykowego iPhone

Twój iPhone upadł, a ekran dotykowy jest stłuczony lub pęknięty? Obawiasz się wysokich kosztów wymiany? Myślisz, że cena zniechęci Cię do wymiany podzespołu? A może sądzisz, że żaden serwis nie podejmie się naprawy starszych modeli takich jak 4 lub 4S? Niesłusznie. Nasz serwis jest w stanie zagwarantować skuteczność swoich usług i atrakcyjność cen! Podejmujemy się napraw każdego modelu smartfonów iPhone – zarówno tych starszych jak i nowych.

W ofercie serwisu iCare w Łodzi posiadamy usługę wymiany ekranu dotykowego, za pomocą specjalistycznego programu wymiany wyświetlaczy. Jeśli Twój iPhone posiada stłuczony ekran, wymienimy go dla Ciebie szybko i profesjonalnie! Zajmujemy się wszystkimi modelami telefonów iPhone – naprawiamy starsze generacje takie jak 4S oraz nowsze – 5, 5s, SE, 6, 6s, 7, 8 i X. Podczas wymiany wyświetlacza w dowolnym modelu iPhone, nasi technicy precyzyjnie zdemontują uszkodzony wyświetlacz LCD, następnie zamontują nowy ekran spełniający wymogi producenta oraz wszelkie normy bezpieczeństwa. W zależności od generacji smartfona, wymiana ekranu przebiega inaczej. W modelu iPhone 3 i 3GS wymiana nie musi wiązać się z wymianą szybki. Późniejsze modele – 4, 4S, 5, 5S, SE, 6, 6s, 7, 8, X mogą wymagać również naprawy szkła lub ramki. Po każdej wymianie i instalacji ekran iPhone jest kalibrowany.Wysokiej jakości podzespoły

W serwisie iCare w Łodzi pracujemy tylko i wyłącznie na wysokiej jakości zamiennikach bądź  oryginalnych częściach pochodzących z demontażu smartfonów iPhone 4, 4S, 5, 5s, SE, 6, 6s, 7, 8, X. Użyte podzespoły są dedykowane telefonom Apple, co gwarantuje, że Twoje urządzenie nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie tak, jak przed usterką. Wszystkie części posiadamy na miejscu, w serwisie w Łodzi, więc termin naprawy nie zwiększa się o czas oczekiwania na potrzebne elementy i podzespoły. To również gwarancja stałych kosztów.

Profesjonalni technicy, rzetelny serwis, gwarancja niskich kosztów

Wymian ekranu dotykowego dokonują wyłącznie wykwalifikowani technicy, którzy doskonale znają sprzęty marki Apple i żaden iPhone nie stanowi dla nich wyzwania – czy to 4S, 5, 6 czy 7 – masz gwarancję skutecznej i profesjonalnej naprawy w atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie z zakresu napraw sprzętu Apple wpływa korzystnie na jakość oferowanych usług i koszty napraw.

Nasi fachowcy błyskawicznie wymienią zniszczony ekran dotykowy w Twoim smartfonie i przywrócą mu pełną sprawność! Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu iCare w Łodzi – gdzie doradzimy i udzielimy szczegółowych informacji na temat napraw i cennika usług.

Nie obawiaj się kosztów – nasze ceny są naprawdę atrakcyjne!