Szkolenia Apple

Zajęcia prowadzone przez iCare Professional Service Provider obejmują dowolną tematykę powiązaną ze sprzętem lub oprogramowaniem Apple. Zainteresowani mają do wyboru szeroką gamę szkoleń, obejmujących między innymi profesjonalne szkolenia Apple, warsztaty praktyczne oraz indywidualnie zajęcia „w cztery oczy”. Prowadzimy warsztaty o różnym poziomie zaawansowania dla różnych grup odbiorców.

Oferta skierowana jest do użytkowników indywidualnych, jak również do firm i instytucji, chcących w maksymalny sposób wykorzystać potencjał rozwiązań oferowanych przez Apple. Szkolenie może zostać zorganizowane w siedzibie firmy lub innym, wskazanym miejscu.

Naszymi trenerami są osoby certyfikowane przez firmę Apple (certyfikaty Apple Certified Support Professional i Apple Certified Sales Professional).

Szkolenia Keynote

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób chcących nauczyć się jak przygotowywać niebanalne prezentacje multimedialne, w szczególności do osób nieposiadających żadnego doświadczenia w zakresie obsługi programu Keynote. Uczestnicy zajęć zapoznają się z zasadami tworzenia pomysłowych prezentacji oraz z obsługą programu Keynote. Zajęcia mają charakter wykładu wzbogaconego o intensywe ćwiczenia praktyczne, wykonywane indywidualnie przez każdego z uczestników szkolenia. Uczestnicy zajęć, po zakończeniu szkolenia, będą potrafili przygotować ciekawą prezentację multimedialną z wykorzystaniem programu Keynote.

Szkolenia Pages i Numbers

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z obsługą programów Pages i Numbers. Zajęcia mają charakter wykładu wzbogaconego o intensywe ćwiczenia praktyczne, wykonywane indywidualnie przez każdego z uczestników szkolenia. Uczestnicy zajęć, po zakończeniu szkolenia, z wykorzystaniem programu Pages będą potrafili przygotować materiały reklamowe, plakaty, ulotki, pocztówki czy ogłoszenia, a w oparciu a arkusz kalkulacyjny programu Numbers różnego rodzaju kalkulacje i zestawienia wzbogacone o proste efekty graficzne.

Szkolenia biznesowe

Jednodniowe szkolenie poświęcone jest zagadnieniom związanym z konfiguracją, wdrażaniem i zarządzaniem urządzeniami mobilnymi Apple. Zapraszamy wszystkich użytkowników iPhonów, iPadów i iPodów Touch zainteresowanych integracją i optymalnym wykorzystaniem możliwości, jakie oferują obecnie te urządzenia mobilne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.