Naprawa Apple na odległość
- zamów kuriera
serwis Apple iPhone, iPad i Mac door to door

1 1

Przygotuj urządzenie i wypełnij formularz poniżej.

Dołącz kody / hasła do odblokowywania urządzeń. Bez tego nie będziemy wstanie poprawnie zdiagnozować usterki. Jeżeli możesz, wykonaj kopię zapasową swoich danych.
2 2

Zapakuj bezpiecznie sprzęt, który wysyłasz.

Paczka musi być przygotowana tak, aby sprzęt nie obijał się podczas transportu o wnętrze pudełka. Na zewnątrz umieść informację "nie rzucać".
2 copy 3

Oczekuj na przyjazd kuriera pod wskazany adres.

Upewnij się, że pod wskazanym adresem będzie ktoś, kto będzie mógł wydać kurierowi przygotowaną przez Ciebie paczkę, w godzinach jego pracy.

Formularz zamówienia kuriera

    Klikając w przycisk „Wyślij” oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności, a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do prawidłowego świadczenia usług na stronie icare.net.pl, przez firmę iCare Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tuwima 22/26/50. Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie i rozumiem przysługujące mi prawa do cofnięcia zgody ich przetwarzania w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wzniesienia skargi do organu nadzorczego jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi a same dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

    * pola wymagane