Serwisomat w iCare w Łodzi

Czasem każdemu z nas brakuje godzin w ciągu doby, by ze wszystkim nadążyć. To wydaje się normalne, bo w takim świecie żyjemy, że wszystko pędzi, gna… A gdyby tak móc odebrać lub zostawić swój sprzęt w serwisie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu?

Serwisomat

Staramy się dopasowywać nasze usługi do potrzeb klientów. Tak też stało się teraz. W Łodzi nasz serwis zyskał serwisomat, który cieszy się coraz większą popularnością! Serwisomat, analogicznie do paczkomatu, jest miejscem, gdzie możecie zostawić swój sprzęt do naprawy, lub odebrać go już po wykonanej usłudze.

Prawda, że genialne? Cały proces trwa dosłownie chwilę, a Wy unikniecie dzięki temu oczekiwania w serwisie, czy też odbierzecie swój sprzęt o każdej porze dnia i nocy. I to dosłownie! Bo serwisomat jest do Waszej dyspozycji 24/7. Nie ograniczają Was więc godziny otwarcia serwisu. Po prostu, o każdej porze, wracając z pracy, szkoły, czy spotkania, szybko i wygodnie odbierzecie swój sprzęt.

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak cenicie sobie Wasze urządzenia. Dlatego też nie musicie obawiać się o ich bezpieczeństwo. Wasz sprzęt jest w dobrych rękach. Serwisomat nie tylko jest strzeżony przez monitoring. Dodatkowo czuwa nad nim ochrona. Wasze urządzenia są więc tam w pełni bezpieczne.

Wygoda

Sama natomiast obsługa jest niezwykle prosta. By odebrać/zostawić swój sprzęt potrzebujecie jedynie działającego aparatu w telefonie i dostępu do internetu. Cały proces zajmuje kilkadziesiąt sekund.

Łódź

W chwili obecnej taką usługą może pochwalić się nasz serwis w Łodzi, ale kto wie…

Być może Serwisomat pojawi się również w innych naszych punktach i niebawem z tego rozwiązania będą mogli korzystać również użytkownicy z Zakopanego oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

Tymczasem, serdecznie zapraszamy do punktu w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.