iPhone pokryty złotem

Prestiż, najwyższa jakość wykonania, wyjątkowość – te wszystkie cechy łączy w sobie wykonany przez nas iPhone 7 pokryty prawdziwym, 24-karatowym złotem. Model smartphone’a od firmy Apple jest oryginalnie dostępny w pięciu wariantach – złotym, srebrnym, czarnym, a także w kolorze różowego złota i onyxu. Różnice we wszystkich przypadkach ograniczają się oczywiście wyłącznie do barw, jednak materiały, z których wykonane są poszczególne iPhone’y, są dokładnie takie same. W produkowanej przez nas obudowie na iPhone 7 zmienia się nie tylko kolor, ale przede wszystkim materiał.

Prawdziwe złoto, którym „otulamy” całego smartphone’a (oczywiście poza ekranem) ma 24 karaty i nadaje iPhone’owi unikalnego charakteru.

iPhone 7 pokryty prawdziwym złotem – szyk i luksus w Twojej kieszeni

Telefony już od pewnego czasu stały się ekskluzywnym gadżetem, przez wiele osób traktowanym równie prestiżowo, jak zegarek. Nasz pozłacany iPhone 7 wprowadza smartphone’y na niedostępny do tej pory poziom luksusu. Tak samo jak ekskluzywny zegarek, iPhone’a ze złota masz zawsze przy sobie, podczas wszystkich rozmów i spotkań. Pozłacany telefon robi ogromne wrażenie, został wykonany ze szczególną dbałością o każdy detal. Wyjątkowy wygląd to nie wszystko, złoto jest również materiałem bardzo praktycznym i solidnym. Twój złoty iPhone 7, będzie w tej odsłonie doskonałą prezentacją Twojego profesjonalizmu.

Wyjątkowy pomysł na ekskluzywny prezent – iPhone z prawdziwego złota

iPhone pokryty prawdziwym złotem jest prezentem, którego obdarowany nigdy nie zapomni. Niepowtarzalny, pozłacany iPhone 6 lub 7, to podarek wyjątkowy i nietuzinkowy. Piękny, luksusowy, a w dodatku bardzo praktyczny smartphone jest doskonałym pomysłem na prezent dla ważnej osoby. Skontaktuj się z nami i zamów wyjątkowego iPhone’a pokrytego prawdziwym złotem!

Na specjalne zamówienie możemy przygotować dla Ciebie również iPady oraz MacBooki pokryte prawdziwym złotem!

iPad ze złota

Zawsze jest tak, że po premierze jakiegokolwiek urządzenia firmy Apple, na rynku powstaje jego luksusowa wersja. Wiemy, że urządzenia firmy Apple są prestiżowe oraz luksusowe, ale jednak mogą być jeszcze bardziej przyciągające wzrok. iCare jako jedyna firma w Łodzi i nieliczna w Polsce oferuje iPad z prawdziwego złota. Nasze złoto, którym ozłacamy iPad ma 24 karaty. Jeżeli nie wiesz co zaprezentować swojej bliskiej osobie, której zależy na luksusie, to iPad z prawdziwego złota będzie idealnym prezentem. Wystarczy tylko złożyć zamówienie, a my zrobimy resztę. Zdecyduj się na złoto, które jest metalem szlachetnym. Zdecyduj się na wyjątkowy iPad ze złota w naszej firmie iCare.

MacBook ze złota

Czy ktoś z Was kiedyś słyszał lub widział MacBook z prawdziwego złota? Bardzo lubisz się  wyróżniać? Myślisz, że twój MacBook nie wygląda zbyt prestiżowo? Złoty MacBook jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasza firma jako jedyna w Polsce jest w stanie wykonać MacBook pokrytego prawdziwym złotem. Złoto które wykorzystamy ma 24 karaty i nadaje prestiżowy i unikalny charakter MacBooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.