Obraz iPhone z Twojego urządzenia

Postanowiliśmy po raz kolejny pokazać, że nie jesteśmy zwykłym serwisem i zrobić coś wyjątkowego.

Długo zastanawialiśmy się co można zrobić z iPhone’ami których naprawa jest nieopłacalna lub niemożliwa. iPhone’y swoim wyglądem wielokrotnie pokazywały, że nie są tylko elektroniką użytkową, ale również są pięknie zaprojektowane.

Zdecydowaliśmy, że na życzenie klienta będziemy rozkładać iPhone na części i wkładali w drewniane ramy o wymiarach kartki A3. Całość ułożona jest tak aby w przejrzysty i estetyczny sposób pokazywać budowę telefonu jako obraz iPhone. Podoba Ci się efekt?

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem takiego obrazu iPhone, wyślij do nas swój telefon lub zleć rozłożenie dowolnego urządzenia. Wykonujemy takie zlecenia w 5 dni roboczych i odsyłamy do Ciebie. Koszt takiej usługi na Twoim telefonie to 399 zł (ramka w cenie), lub 599 zł jeśli nie masz telefonu i chcesz nam zlecić znalezienie ulubionego iPhone.

Taki obraz z iPhone to również doskonały prezent dla fanów marki, którzy mają swoje ulubione, sentymentalne modele. Dzięki takiemu prezentowi zdecydowanie zostaniesz zapamiętany/a.

Swój telefon można przynieść osobiście do jednego z oddziałów lub wysłać na adres:

Serwis iCare

Łódź, 90-002

Tuwima 22/26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.